geziUFAD olarak kurulduğumuzdan bugüne kadar yerel, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri düzenledik. Gezilerimizi planlarken hafta sonu ya da  bayram tatillerini düşünerek hareket etmekteyiz. Dernek merkezinde yaptığımız toplantılarda nereye gideceğimizi, ne zaman hareket edeceğimizi, arkadaşlarımızla ön görüşme yaptıktan sonra duyuru olarak paylaşmaktayız.

Seyahatlerimizi, katılım sayımıza göre otobüs ya da kişisel araçlarla gerçekleştiriyoruz.   Her yıl ‘4 mevsim gezisi’ şehirdışı olarak gerçekleşiyor. Ayrıca yılda bir kez de yurtdışı gezisi yapıyoruz.

Bugüne kadar yerel alanda İncesu, Yahyalı, Develi, Yeşilhisar, Gesi, Büyükbürüngüz, Ağırnas, Garipçe, Soğanlı, Kapadokya, Tomarza, Sarız, Pınarbaşı, Tuzla, yurt içi olarak Sivas, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Sinop, Abant, Doğu Karadeniz, Tarsus, Hatay ve Konya’ya   geziler düzenledik. Yurtdışı olarak da 2011 yılında 15 üyemizle Hırvatistan, Karadağ ve Bosna Hersek gezisi düzenledik.

Nadide dostlukların kurulduğu, renkli fotografların çekildiği ve en güzeli de unutulmayacak anıların yaşandığı gezilerimizde buluşmak dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir